Letnia Gala Stand-up Comedy - Giżycko

LETNIA GALA STAND-UP COMEDY

W postapokaliptycznym świecie, gdzie wszystko jawi się w ciemnych barwach, a przyszłość jest niepewna - pojawiają się oni. Cali w bieli. A przynajmniej – uzbrojeni w wyjątkowe i wysublimowane poczucie humoru, które pozwoli Ci zapomnieć o lockdownie, o skitranym w szafkach makaronie i traumie wywołanej brakiem papieru toaletowego.

Czołówka polskiego stand-upu, niezwykłe osobowości – razem! Dla Was, podczas Letniej Gali Stand-up Comedy. Wreszcie, na żywo! Młodzi (prawie wszyscy), gniewni (ojjjj, wszyscy), piękni (w sumie tylko ona), a do tego piekielnie zdolni!

Na jednej, letniej scenie spotkają się z Wami: Olka Szczęśniak, Adam van Bendler, Błażej Krajewski, Rafał Rutkowski i Darek Gadowski. Nie może Was zabraknąć! To będzie niezapomniana noc!

WAŻNE INFORMACJE:

– Wstęp na wydarzenie możliwy wyłącznie w maseczce ochronnej lub przyłbicy. Uprzejmie prosimy o bezwzględne stosowanie się do wytycznych dla widzów związanych z epidemią wirusa SARS-CoV-2 w Polsce zawartymi w regulaminie na stronie organizatora. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu: https://bit.ly/2BOaeAn

– Wstęp na wydarzenie możliwy wyłącznie z wypełnionym czytelnie Oświadczeniem Uczestnika Imprezy dostępnym na stronie organizatora: https://bit.ly/38PsrK1

– Wydarzenie dla osób, które ukończyły 16 lat.

– Obowiązuje zakaz rejestracji wydarzenia w formie audio i video.

– Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób przeszkadzających innym widzom, a także osób nieprzestrzegających regulaminu, bez możliwości zwrotu za bilety.

Giżycko

Letnia Gala Stand-up Comedy - Giżycko

17:00 16 sierpnia 2020
Amfiteatr Twierdzy Boyen, ul. Turystyczna 1, 11-500 Giżycko