ŁÓDŹ - W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski)

W Trzech Osobach do samego wejścia na scenę nie wiedzą, co na niej zrobią.

Witają się z publicznością, podpytują o to, co u nich, chwilkę pogadają, zbiorą kilka słów, skojarzeń i sugestii. A potem przez półtorej godziny z przerwą improwizują.

Improwizowane spektakle grupy W Trzech Osobach sprawiają wrażenie, że składają się z niezwiązanych ze sobą wątków/scen/skeczy/głupawek. A jednak z czasem ten misz masz okazuje się mieć jakieś połączenie, we wszystkim o coś zaczyna chodzić, szaleństwo zostaje doprowadzone do jasnej puenty. Przeważnie:) A jeśli danego wieczoru króluje chaos, to i tak jest śmiesznie!

Ich nieokiełznana improwizacja odznacza się dzikim, szalonym tempem, absurdem oraz bezkompromisowością formy i treści. A przede wszystkim dużym pokładem frywolnego śmiechu. Jazda bez trzymanki.

Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i Wojciech Tremiszewski współtworzyli początki polskiej sceny impro w połowie zeszłej dekady. Improwizowali i improwizują w grupach W Gorącej Wodzie Kompani, Improskład, Peleton i Dzikie Węże, a także solowo.

Do tego:

Ruciński - stand up comedy, telewizyjny program "Tylko dla dorosłych", Grupa Trzymająca Mikrofon, współautor scenariusza do filmu "Juliusz".

Śliwiński - koncertuje z looperem jako "Dźwiękowa podróż przez bełkot mózgu"

Tremiszewski - aktor Kabaretu Limo i serialu "Spadkobiercy", autor i wykonawca monodramu "Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej", dyrektor artystyczny Gdańskiego Festiwalu Improwizacji "Podaj Wiosło".

Zapraszamy i miłej jazdy bez trzymanki!

Łódź

ŁÓDŹ - W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski)

19:00 30 września 2019
Scenografia, Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

Na wydarzeniu wystąpi