Kryształy stand-up | Zalewski / Borkowski / Stramik / Gadowski

Kryształy powracają z nowymi, świeżutkimi materiałami!

Bilety:

I pula: 35 PLN
II pula: 40 PLN

w dniu wydarzenia: 45 PLN

Dla niewtajemniczonych:

Kryształy, czyli grupa przyjaciół na scenie i poza nią występują w unikatowej formule dwóch par prowadzących i dwóch par występujących, co za cenę jednego biletu daje AŻ OŚMIU KOMIKÓW!!!

Kryształową rodzinę tworzą: Jacek Stramik, Jasiek Borkowski, Darek Gadowski i Bartosz Zalewski

Jacek Stramik - Rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu, współautor książki "Łapy precz od żartów" (z Abelardem Gizą). Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją i kaczych łbów, którzy powinni zostać w domach.

Jasiek Borkowski - Nieodrodny syn warszawskiej Ochoty, ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.

Darek Gadowski - Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.

Bartosz Zalewski - Wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.


-----------------------------------------------------
* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych powyżej 16-go roku życia.
* Rejestracja występu w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.

Ilustracja: Rozalia Paszkiewicz

Poznań

Kryształy stand-up | Zalewski / Borkowski / Stramik / Gadowski

19:00 25 listopada 2019
TROPS Akademickie Centrum Kultury, ul. Św. Rocha 9, 61-142 Poznań
35-45zł