Koncert Kuźni & Testy Suchych i Ostrych Żartów / 3 urodziny SUW!

Zapraszamy na wydarzenie specjalne 3 urodzin Stand-up Warmia. Gościnnie zawitamy na scenę stand-upową Maćka Brudzewskiego w Galerii Sowa.
Urodzinowi komicy będą testować swoje ostre lub suche żarty. Każdy z nich będzie miał tylko kilka minut na scenie, więc będzie musiał się sprężać. Najlepszy otrzyma nagrodę bardzo specjalną.
Oprócz słów pojawi się także muzyka i to w wykonaniu najzacniejszej Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Krakowa!

Na scenie komicy:
Mieszko Minkiewicz
Piotr Popek
Rafał Sumowski
Michał Pałubski StandUp na życie
Waldek Nowak
Rysiek Mazur
Michał Płonka Stand-Up
prowadzenie: Maciej Brudzewski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Koncert
SMKKPM - Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
Długa nazwa miała przynieść im rozpoznawalność i komercyjny sukces. Zderzenie z realiami show-biznesu było zaskoczeniem. Ale zaskoczeń w kuźni jest więcej. Zaskakujące są piosenki - często niewinne, pastiszowe, z poczuciem humoru lub niekontrolowaną nostalgia, a jednocześnie z jakąś zaskakująca, chwytająca za serce refleksją. Zaskakujące jest podejście, bo na koncertach przestrzeń pomiędzy utworami wypełniają narracja, która może przypominać stand up. Z bezpretensjonalną szczerością opowiadają o problemach, rozczarowaniach i tym, że każdy z nas ma w sobie trochę ognia PRZECIĘTNOŚCI. A wszyscy, na swój sposób, bywamy „grubi smutni i samotni”.
Kuźnia to na pewno jedyna grupa w historii polskiej rozrywki, która po wygranej na PACE pojechała supportować legendarny, niemiecki zespół THE SCORPIONS.
Koniec końców nie wiadomo czy to Kuźnia jest niestandardowa czy tak po prostu wygląda świat. Świat tańca, niedojrzałych chłopców, zakompleksionych dziewczyn, zadzierania nosa i puszczania oka.
O sobie samych SMKKPM pisze: Życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my przebraliśmy się już w kąpielówki


Bilety: 20 zł - I pula, 25 zł - II pula (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu występu)

Olsztyn

Koncert Kuźni & Testy Suchych i Ostrych Żartów / 3 urodziny SUW!

20:00 14 lipca 2019
Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn