Kobiecy Stand-up w (przed)Dzień Kobiet: Petrus, Potocka, Kubicka

Kto zrozumie kobietę lepiej niż inna kobieta, no kto? Najpewniej nikt, dlatego by właściwie celebrować święto pań, Najgorszy standup w mieście przygotował dla nich nie jedną, nie dwie, a trzy stand-uperki! Stand-uperki, które na pewno niejednokrotnie zahaczą nie tylko o trudy, ale też o plusy, bycia płcią piękną .

Co poza tym? Oczywiście obowiązkowy OPEN-MIC, czyli otwarty mikrofon dla tych, którzy albo chcą postawić pierwsze kroki na scenie, albo sprawdzić swój nowy materiał oraz kilka niespodzianek, o których poinformujemy niebawem.

Wystąpią:
Aleksandra Petrus - Ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza się jej występować na stole. Półfinalistka 11 edycji Mam Talent.

Magda Kubicka - komiczka, która mieszkała już prawie wszędzie. Od Lublina, przez Kraków, Puławy, Warszawę, aż po Mińsk Mazowiecki. Od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

Paulina Potocka - Stand-uperka z Białegostoku. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Wygrała masę konkursów, wystąpiła w wielu telewizjach, ale musieliśmy to wyciąć, żeby zmieścić się w jednym akapicie. W każdym razie: dobra jest, taki trochę kobiecy Michał Kempa.

Imprezę poprowadzi Maciej Twarowski.

Cena biletu: 20 złotych w przedsprzedaży / 25 złotych w dniu występu.

Kiedy: Czwartek, 7.03
Gdzie: Kieleckie Centrum Bilardowe, Plac Moniuszki 2B (Budynek KCK, wejście od strony parkingu)
START: 20:00, otwarcie bramek 19:30

Bilety w przedsprzedaży będą dostępne w siedzibie Kieleckiego Centrum Bilardowego na dwa tygodnie przed imprezą. Liczba miejsc ograniczona!

W przypadku bycia zainteresowanym udziałem na open-micu, zgłoszenia prosimy wysyłać do strony Najgorszy standup w mieście

Kielce

Kobiecy Stand-up w (przed)Dzień Kobiet: Petrus, Potocka, Kubicka

20:00 7 marca 2019
Kieleckie Centrum Bilardowe, Plac Moniuszki 2b, 25-334 Kielce