Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Katowice

Kolejni Goście Śląskiej Sceny Stand Up:

Karol Kopiec
z programem "Szklanka do połowy"
Będzie to co najlepsze, czyli fauna i flora w abstrakcyjnym zwierciadle, ale również dużo historii wziętych prosto z życia… Karol zaprasza nas do niezwykłego świata - niby dobrze znanej nam codzienności, jednak widzianej jego oczami. Takiego Karola jeszcze nie znacie!

Tomek Nowaczyk –" Samotność długodystansowca"
jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.
Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć! *

gospodarz sceny: Mariusz Kałamaga


Katowice

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Katowice

19:30 28 stycznia 2020
Jazz Club Hipnoza (official venue profile), Pl. Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

Na wydarzeniu wystąpi