II termin: Stand-Up w PifPaf - Magda Kubicka "Love me Tinder"

Z powodu wiadomo jakim postanowiliśmy razem z Magda Kubicka przełożyć występ jedna ka spokojnie 24 września. Nie wybaczylibyśmy sobie, gdybyśmy przez nasze spotkanie mogli narazić choć jedną osobę, a i nowe obostrzenia są dosyć restrykcyjne.
Dużo zdrowia i szczęścia dla każdego z was :)

Oczywiście bilety są ważne a tym którym niestety z jakiegos powodu nie będzie odpowiadało kupbilecik zamieni na voucher - dodatkowo kupbilecik wyśle stosowny e-mail

Na godzinę 20:03 wszystkie bilety wyprzedane więc robimy dodatkowe granie na godzinę 18 : 03 ,dla tych którym nie udało się kupić biletów które rozeszły się szybciej niż krzesełka na derbach

MAGDA KUBICKA z najnowszym swoim materiałem !!!!

„Love me Tinder” – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym „Nie o taką Polskę walczyłam” Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

Impreze poprowadzi: Waber and Natan

Bilety w cenie:
25 PL dostępne online oraz 35 w dniu wydarzenia

Gdynia

II termin: Stand-Up w PifPaf - Magda Kubicka "Love me Tinder"

18:03 24 września 2020
PIF PAF, 10 lutego 23, 81-364 Gdynia

Na wydarzeniu wystąpi