I Urodziny Lordowskiego Stand-Upu

I urodziny Lordowskiego Stand-Upu!

Kiedy? 25.11
O której? 19:00
Pierwsze 50 biletów w promocyjnej cenie.
Bilety? Dostępne na https://standupbilety.pl/event/285_i-urodziny-lordowskiego-stand-upu

Swoją obecnością zaszczycą Nas:

Piotr Zola Szulowski - stand-uper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby... smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Stand-upem zajmuje się od 2016 roku - w tym czasie udało mu się dostać do finału III Antrakt Festiwal. Jego ulubionym komikiem jest... jego ojciec. To dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę.

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.
Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.
Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa – największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Mateusz Socha - człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma i zaraźliwy śmiech zjednują mu publikę. Na scenie zobaczycie człowieka, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielowątkowych historii, które podzielone są bardzo licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie obawiajcie się jednak zaginięcia, po to macie Matiego, żeby Mati Was przez te opowieści przeprowadził. 

Darek Gadowski swoje pierwsze doświadczenia stand-upowe zbierał przed laty pod skrzydłami Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Jego talent oraz pracowitość pozwoliły mu szybko awansować z roli krótkiego interludium do pełnoprawnego artysty, co zaowocowało choćby występami w programach "Kuba Wojewódzki" (TVN), "Tylko Dla Dorosłych" (TVP2) czy "Comedy Club" (Comedy Central). 
Darek błyskawicznie "łapie" kontakt z widzem, wciągając go w świat swojej percepcji. W efekcie każdy jego występ to połączenie trzeźwych konstatacji, drzemiących pod powierzchnią rzeczywistości abstrakcji oraz czasami mniej trzeźwych wspomnień. Wachlarz tematów rozpina się od spraw damsko-męskich, przez analizę społecznych tarć i codziennych zachowań, na skutecznych poradach poprawiających życie skończywszy, a wszystko to opowiedziane z sympatycznym poirytowaniem. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Jasiek Borkowski: Zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Łódź

I Urodziny Lordowskiego Stand-Upu

19:00 25 listopada 2018
Lordi's Club, ul. Piotrkowska 102, 90-010 Łódź
40-50zł