Hype-art prezentuje: Stand-up * Piotrek Szumowski * Rafał Banaś

Bilety:

* przedsprzedaż online
I pula - 25 PLN
II pula - 30 PLN

* w dniu wydarzenia
35 PLN (o ile się ostaną)


---------------------------------------------

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management oraz zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP. 🔥🎤Wystąpią:

Piotrek Szumowski
"Półczłowiek, półgłówek" to nowy program stand-upowy Piotrka Szumowskiego. Na początku materiał miał nazywać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy . Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

https://www.facebook.com/piotrekszum/
https://www.instagram.com/piotrek.szumowski
https://standuppolska.pl/komicy/piotrek-szumowski/

Pełny Materiał: Komik Dookoła Świata
https://www.youtube.com/watch?v=nheO1KAf2DQ

***

Rafał Banaś - komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand-upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2.

Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Należy do grupy Stand –up Skład. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa
Komfortu” w całości dostępny na YouTube.


---------------------------------------------

* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych powyżej 16-go roku życia.
* Rejestracja występu w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.

Brzeźce Kedzierzyn-Kozle

Hype-art prezentuje: Stand-up * Piotrek Szumowski * Rafał Banaś

19:00 12 marca 2019
Kameleon Jazz Club, Gliwicka 41, 47-223 Brzeźce Kedzierzyn-Kozle

Na wydarzeniu wystąpią