Drugi wakacyjny stand-up w Olsztynie: Grzegorz Dolniak!

Olsztynie! Organizujemy drugi stand-up nad jeziorem! Nowi goście, nowe dania i driny przeznaczone wyłącznie na nasz wieczór komedii. Gwiazdą wieczoru będzie Grzegorz Dolniak!

"Termin przydatności" to najnowszy program komediowy Grzegorza Dolniaka. Z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. "Termin przydatności" to godzina pełna humoru obserwacyjnego, okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi oraz odrobiną improwizacji na tematy bliskie każdemu z nas.

Przed Grzegorzem wystąpi 25-minutowy support:

Rafał Sumowski - urodzony w stanie wojennym. Występami próbuję chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Przeważnie nieskutecznie. Prowadzi scenę stand-upową w Radomiu. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają jego opis, odwdzięczając się za to pozbawionymi sensu, rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.

Imprezę poprowadzi stand-uper z Olsztyna, Maciej Brudzewski! Potestuje trochę nowych żartów i przygotuje Was na najlepsze.

Zapraszamy na wieczór pełen śmiechów i wspaniałych smaków!

Do zobaczenia!

Olsztyn

Drugi wakacyjny stand-up w Olsztynie: Grzegorz Dolniak!

20:00 14 lipca 2020
Tawerna Przystań Warmia, Żeglarska 6, 10-160 Olsztyn

Na wydarzeniu wystąpi