Drugi Charytatywny mecz o Psią Krew – czyli Komicy vs Raperzy

Bilety w cenie 35 zł

Bum!

Kochani! Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na DRUGI CHARYTATYWNY MECZ O PSIĄ KREW, w którym zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy, a cały dochód z imprezy przekazany będzie na cele charytatywne!

Komicy i raperzy po raz kolejny udowadniają, że to nie tylko wielcy indywidualiści ale też dobrzy i serdeczni ludzie grający do wspólnej bramki jaką jest pomoc czworonogom.

W zeszłym roku dzięki meczowi oraz Gali Stand-up Comedy zebraliśmy ponad 160 000 tysięcy złotych. Piękny wynik. Dzięki temu, prowadzona przez Adama Van Bendlera Fundacja Psia Krew wspomogła już 5 schronisk na terenie całego kraju a to dopiero początki jej działań!

W tym meczu na pewno znów nie zabraknie pięknych bramek, okrutnych kiksów czy prześmiewczego komentowania na żywo. Mamy nadzieję, że trybuny znów zapełnią się po brzegi, a niesieni dopingiem zawodnicy będą starali się nie pozabijać o własne nogi i nie przestrzelić do pustej bramki.

W tym roku w drużynie komików zagrają:
Abelard Giza, Rafał Pacześ, Kacper RucińskiKarol Modzelewski, Rafał Banaś, Adam Van BendlerMichał Leja, Rafał Rutkowski, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Paweł Chałupka, Darek Gadowski, Grzegorz Dolniak, Tomasz Boras Borkowski, Jacek StramikRafał Sumowski, Wojtek Pięta Tomasz Kwiatkowski, Janusz Pietruszka, Piotr Zola Szulowski, Mieszko Minkiewicz, Piotrek SzumowskiFilip Puzyr , Mateusz Petryka, Patryk Czebańczuk, Czarek Sikora, Natan Maciej Milaszewski, Damian Skóra ,Tomasz Waberski, Arkadiusz Jakszewicz, Tomek MarczakBartłomiej Korbel, Sebastian Filipkowski,

W ekipie raperów wystąpią:
Paluch Oficjalnie, Marcin "Kali" Gutkowski, Joda, BedoesBORIXON i Chillwagon, Kobik, Tymek, Guzior, PlanBe, Vixen, Dj Decks, Jan - rapowanie, LANEK + SBM Label, Yurkosky oraz Przyjaciele!

Sędziować będzie najpiękniejsza Pani Arbiter na świecie czyli Karolina Bojar!

Kto będzie MVP meczu? Czy po raz kolejny doczekamy się 12 bramek i rzutów karnych? Trzeba to zobaczyć na własne oczy!

Mecz rozpocznie się o godzinie 15 września o godzinie 12:00 w Gdyni, na Narodowym Stadionie Rugby.

Gdynia

Drugi Charytatywny mecz o Psią Krew – czyli Komicy vs Raperzy

12:00 15 września 2019
Narodowy Stadion Rugby, ul. Kazimierza Górskiego 10, 81-538 Gdynia