Charytatywny mecz piłkarski Komicy vs Raperzy - Gdynia

Już 9 września o godzinie 14:30 na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbędzie się wielki charytatywny „MECZ O PSIĄ KREW” w którym zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy a cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na cele charytatywne. Jakie? 

Fundacja Psia Krew prowadzona przez stand-upera i wielkiego miłośnika zwierząt - Adam Van Bendlera - zakupi, budy, koce, karmę oraz inne rzeczy niezbędne do przetrwania zimy w najbardziej potrzebujących schroniskach dla bezdomnych zwierząt w Polsce. Wyjściowo ma być ich 5 ale liczymy, że uda się pomóc większej liczbie placówek. Wszystko w rękach widzów na trybunach. Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie, aby zobaczyć jak wasi ulubieni raperzy i komicy grają lub przewracają się o własne nogi w tym emocjonującym pojedynku! 

W drużynie komików zagrają:
Abelard GizaRafał PacześŁukasz Lotek LodkowskiKacper RucińskiKarol Modzelewski Rafał BanaśAdam Van BendlerMichał LejaTomek KołeckiBłażej KrajewskiBartosz ZalewskiJasiek BorkowskiPaweł ChałupkaTomasz Boras BorkowskiRafał SumowskiTomasz KwiatkowskiJanusz PietruszkaPiotr Zola SzulowskiMichał KutekFilip PuzyrSzymon Kabaciński i inni.

Po stronie raperów wystąpią:
Dwa SławyEldoBiałasSolarLANEKZ.B.U.K.UMałach & RufuzTauGedziulaOdmeSariusTe-TrisEmes MilliganDJ SHOODEEBastiLetni, Chamski Podryw - oficjalny profilYurkoskyKuba StemplowskiSelektaStudioSebastian Tronina i inni.

Ile padnie bramek? Który z zawodników okaże się MVP meczu? Czy dojdzie do rzutów karnych? Tego dowiemy się tylko przybywając na stadion! 

Zapraszamy! 

Wszystkie bilety/cegiełki w cenie 30 zł

Do zobaczenia!

Patronami medialnymi są: Radio ESKATrojmiasto.plPrestiż Magazyn Trójmiejski

Głównym sponsorem meczu jest firma ZOO Karina - markety zoologiczne- największa sieć marketów zoologicznych w Północnej Polsce!

Gdynia

Charytatywny mecz piłkarski Komicy vs Raperzy - Gdynia

14:30 9 września 2018
Narodowy Stadion Rugby, ul. Kazimierza Górskiego 10, 81-538 Gdynia
30zł