Charytatywny Stand-up dla Maćka na plaży | 10 komików - 1 cel

Witajcie plażówkowicze! Jak co roku przez całe wakacje robiliśmy dla Was darmowe stand-upy na plażówce ursus, by umilić tą covidową rzeczywistość.

W tym roku chcielibyśmy zakończyć sezon wyjątkowo i przy okazji pomóc poszkodowanej osobie, która ma wielu świetnych przyjaciół, dzięki którym powstała ta inicjatywa.

6 Września w niedziele robimy ostatni w tym sezonie stand-up na plaży! Wystąpi aż 10 komików:
- Piotr Zola Szulowski
- Bartosz Zalewski
- Michał Kutek
- Karol Modzelewski
- Patryk Gosiński
- Rafał Banaś
- Paweł Chałupka
- Jasiek Borkowski
- Maciej Brudzewski

oraz prowadzący: Tomek Kołecki

Występ odbędzie się o godzinie 19!

Z racji tego, że będzie to impreza charytatywna koszt wstępu będzie wynosił 30 zł! Płatne na wejściu na bramce.

Więcej o sytuacji Maćka, na którego będziemy zbierać pieniądze dowiecie się tutaj: https://www.siepomaga.pl/maciej-kulinski?fbclid=IwAR2wXATjhWmGWEt4ru7MQyf5qLdlzEt_zOcKxrX1IiXBWr1q1_NbBuGxorc

PRZYPOMINAMY O TYM BY NIE ZABIERAĆ DZIECI NA STAND-UP! W tym roku jest to o tyle ważniejsze iż mamy ograniczone miejsca na publice, a treść występów skierowana jest dla widzów 16+ stąd bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji i zdrowy rozsądek.

Życzymy dobrej zabawy, my już nie możemy się doczekać!

-----------------------
Wydarzenie „Charytatywny Stand-up na plaży” w Plażówka odbędzie się w zgodzie z przepisami reżimu sanitarnego, gdzie wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz odległości zostaną zachowane. Apelujemy i uprzejmie prosimy do stosowanie się do regulaminu, a także próśb plażówkowego personelu, który na miejscu także zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobre poczucie humoru! Zachęcamy także do wcześniejszego przyjścia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Warszawa

Charytatywny Stand-up dla Maćka na plaży | 10 komików - 1 cel

19:00 6 września 2020
Plażówka, Dzieci Warszawy, 02-495 Warszawa