Bartosz Zalewski - Stand-up: Infrastruktura kłamstwa Na żywo @YT

Bywa i tak.

21.05 miałem w planach nagrywać ubiegłoroczny materiał, czyli program "Infrastruktura kłamstwa". Jednak napisany był z myślą o innych czasach.
W związku z tym 9.06 wykonam go po raz ostatni, w zmodyfikowanej wersji, dla kilku dobrych ludzi w <location undisclosed> namacalnie na miejscu, a dla wszystkich chętnych nieodpłatnie na moim kanale Youtube. (https://youtube.com/bartoszzalewskinieoficjalny).

Tak, to będzie występ na żywo, z całym sztafażem możliwych błędów.
Tak, wiem, że wszystko może się zepsuć, ale czy wszystko się już troszkę nie zepsuło?
Tak, będzie można obejrzeć post factum.
Tak, nieodpłatnie i bez ściemy z nagraniem wcześniej.
Tak, w tym wieczorze wesprze mnie nieoceniony Jasiek Borkowski.

Zapraszam więc 9.06 + wszystkie dni po 9.06 do obejrzenia tego programu, jeśli będą jakieś pytania to na pewno udzielę odpowiedzi w formie wirtualnej.

A kim jestem i czym jest "Infrastruktura kłamstwa"?

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

A zaprezentuje nam program:
"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Do zobaczenia na https://youtube.com/bartoszzalewskinieoficjaln

Wydarzenie online

Bartosz Zalewski - Stand-up: Infrastruktura kłamstwa Na żywo @YT

19:00 9 czerwca 2020

Na wydarzeniu wystąpią