Bartosz Zalewski - "Nic o komedii" | Ośrodek Żartu

Bartosz Zalewski - "Nic o komedii" / Michał Płonka

Kolejne spotkanie ze stand-upem w Łodzi! Szykuj się na klimatyczny wieczór z udziałem czołowych komików, zaskakujących nowych talentów i charyzmatycznego prowadzenia.
22.05.19 w Klubie KIJ zaprezentują się:

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników.
Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii", który w swoim zarozumialstwie opisał tak:

Stand-up to dziwny, dziwny zwierz. Z jakiegoś powodu, mimo braku formy, składa się sam w sobie. Kolejne zastępy komediowych twórców opowiadają ze sceny o tym co robili na innych scenach, przy innych okazjach, odtwarzają dla nas zamierzchłe spotkania i z jakiegoś powodu uczą nas życia. Czy można jednak robić stand-up nie o stand-upie, nie o wykonawcy, nie o nas, nie o sensach, nie o poradach na przyszłość, nie o rzeczach przyziemnych i nie o boskich, nie o sprawach ważnych i nieważnych? To o czym? O niczym. A kto to będzie robił? Nikt. A kto to zobaczy? Oby ktoś.

Support zapewni:

Michał Płonka - "The Blazer man" czerpie inspiracje merytoryczne od Pryora, a stylowe od Sinatry, z efektem mieszanym...i wstrząśniętym. Pan Płonka to uosobienie radiowej urody, na pocieszenie z równie radiowym głosem. Niby wykształcony, ale ze szkoły wiele nie wyniósł... chociaż "zdolny ale leniwy" to akurat prawda. Kocha życie i żarty przez nie pisane. Jeszcze nowicjusz, ale ktoś już coś tam kiedyś słyszał. Zaczął po angielsku z grupą World Wide Comedy. Prowadzi żywiecką scenę "Stand Up- na Żywca". Jego idolem jest Shannon "The Cannon". LET'S GO CHAMP!

A wieczór poprowadzi niezastąpiony Kamil Oziminski.

Data / godzina: 22.05.19 / 20:00
Miejsce: KIJ, ul Jaracza 45, Łódź
Cena biletów: 20/25 PLN

Łódź

Bartosz Zalewski - "Nic o komedii" | Ośrodek Żartu

20:00 22 maja 2019
KIJ - Multitap & Cocktail Bar, Jaracza 45, Łódź

Na wydarzeniu wystąpią