Bartosz Zalewski "Infrastruktura Kłamstwa" | Nagranie + Goście

Zapraszamy serdecznie na nagranie solowego materiału stand-up Bartosza Zalewskiego.

W przepięknych okolicznościach przyrody i łódzkim teatrze im. Stefana Jaracza będziemy mieli okazję zobaczyć pełen program "Infrastruktura kłamstwa". Wieczór będzie opatrzony cudnym prowadzeniem i ekscytującymi supportami. Na sam koniec zaś, względnie elegancko ubrany, na scenie pojawi się nie kto inny jak:

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

A zaprezentuje nam program:
"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.


Prowadzenie: Jasiek Borkowski
Goście: Informacja wkrótce.

Łódź

Bartosz Zalewski "Infrastruktura Kłamstwa" | Nagranie + Goście

20:00 21 maja 2020
Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi, ul. Jaracza 27, Łódź
30zł

Na wydarzeniu wystąpią