Arkadiusz Pan Pawłowski | Mały - duży stand-up Poznań 26.01.2020

Ej! A macie tak czasem, że co roku piszecie nowe postanowienia i nic z tego nie wynika?
No bo my tak mamy.

Zapraszamy Was na wieczór stand-up, podczas którego będziemy śmiać się z wszystkich niezrealizowanych postanowień. Grupa "Mały - duży stand-up" przygotowała specjalny program pt: "Postanowienia noworoczne i takie tam pierdoły". Już się nie możemy doczekać.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Gwiazdą wieczoru podczas naszej imprezy będzie...

Arkadiusz Pan Pawłowski
Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer FAME MMA, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP2, Comedy Central.

Podsumowując - 5 Komików (a może nawet więcej), 2 godziny super zabawy, Pan Pawłowski z własnym specialem komediowym, czyste ubikacje i gorąca atmosfera! Zapraszamy!

Do zobaczenia!

Poznań

Arkadiusz Pan Pawłowski | Mały - duży stand-up Poznań 26.01.2020

20:00 26 stycznia 2020
Wiraż Pub, Plac Bernardyński 2/2, 61-844 Poznań
20-30zł

Na wydarzeniu wystąpi