1.na.stu Standup comedy Damian Skóra + support : Łódź

1.na.stu to nowy projekt, w któym prezentujemy solowe długie formy komediowe. Za każdym razem będziemy starać się zapraszać innych i odmienne style komediowe. Na pierwszy rzut idzie Damian Skóra

Damian Skóra - Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki".

Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Wygrał też jeden festiwal nad morzem i wystąpił w telewizji nie nad morzem - od kwietnia można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której tej jesieni po raz kolejny będzie nagrywał fragment swojego materiału. Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik, pt. "Co?!"

__________________

Przed Damianem wystąpi również support a całą imprezę poprowadzi Kamil Ozimiński.

Łódź

1.na.stu Standup comedy Damian Skóra + support : Łódź

20:00 30 października 2019
KIJ - Multitap & Cocktail Bar, Jaracza 45, Łódź

Na wydarzeniu wystąpią