Karol Kopiec

Improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni.

Stand-up’er, improwizator posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w trzech sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Tylko dla dorosłych”. Z improwizacją i stand-upem świetnie sobie również radzi po angielsku. Występował choćby w Londynie, Chicago, Budapeszcie czy Litwie. Improwizacji uczył się od polskich oraz zagranicznych nauczycieli. Skończył intensywny kurs improwizacji teatralnej w Improv Olympic w Chicago. Obecnie uczęszcza do studium aktorskiego przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Jest członkiem Teatru Improwizowanego Hofesinka oraz połówką duetu „Antek i Karol - Ulica bez nazwy”, który współtworzy z Antonim Syrkiem-Dąbrowskim.

Występy Karola są pełne absurdu i optymizmu. Zaprasza do dziwnego świata, niby dobrze nam znanego. a jednak niezwykłego, świata naszej codzienności widzianej z innej strony.

Powiązana wiadomość

Minione wydarzenia