★ Stand-Up: Poczęty-Błażewicz, Sipika, Jaksa ★

Wszyscy lubimy wielosztuki, dlatego tak chętnie odwiedzamy sklep z pewnym płazem w logo. Nie pozostajemy w tyle i 17 stycznia wystąpi aż trzech komików za dwie dyszki! W planie rocznym to pięć groszy dziennie! To równowartość niedopitej herbaty. Dlatego mamy propozycję – wy od dziś zacznijcie już dopijać herbatę, a w Menago 2.0 zapewnimy wam prawdziwą esencję śmiechu!

Jakub Poczęty-Błażewicz w swoim nowym programie "Ciekawostka" idzie inną drogą niż pozostali komicy w Polsce. Nie jest to set, w którym Kuba goni żartem żart chcąc tylko powodować spazmy śmiechu. Jest to nieco inne, wrażliwsze podejście do tematu. Zostaje nam opowiedziana jednolita historia, wsparta licznymi anegdotami, ciągle bardzo zabawna, ale posiadająca coś, czego w polskim stand-upie jeszcze trochę brakuje: jest to opowieść bardzo osobista i momentami wzruszająca. Kuba rozlicza się ze swoim dorastaniem, dysfunkcyjną osobowością i słabościami w sposób prześmieszny, a przede wszystkim - do głębi szczery.
Oto jego poprzedni program: https://youtu.be/6J4ENF6pCY0

Juliusz Sipika - niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Skromnie stwierdza, że występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało ;)
🎞 Tutaj próbka umiejętności: https://www.youtube.com/watch?v=v7YC7_Hayao

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - Rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Połowę życia siedzi w komedii i nie chce wyjść. Miłośnik historii... zabawnych historii i też tych złych. Rekonstruktor dobrych czasów. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec z zapędami. W życiu czuje się, jak ryba w termoforze. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Dobry obserwator cudzego życia, kiepski animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i siekiery. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Złoty członek grupy Stand-up Warmia. Zaprezetuje program "Z miłości do historii".

Imprezę poprowadzi znany wam już Damian Skóra

🎟 Bilety do nabycia online i w klubie Menago 2.0::
20 PLN w przedsprzedaży
30 PLN w dniu wydarzenia (tylko stacjonarnie).

🚪 Otwarcie drzwi: 19:00
🛫 Start: 20:00
Zapraszamy!

Oświęcim

★ Stand-Up: Poczęty-Błażewicz, Sipika, Jaksa ★

20:00 17 stycznia 2019
Klub Menago 2.0, Generała Jarosława Dąbrowskiego 11a, 32-600 Oświęcim