Zakończenie sezonu! Ewa Błachnio, Mateusz Socha, Marcin Wojciech

Zakończenie sezonu Szczecińskiej Ligi Stand-Up!

Ostatnia dawka dobrej zabawy przed wakacjami!

Z tej okazji zaprosiliśmy do Szczecina aż trójkę wspaniałych Gości!

Ewa Błachnio - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

Marcin Zbigniew Wojciech – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Mateusz Socha: człowiek z Żagania pod wrocławską przykrywką. Na scenie opowiada historie ubrane w abstrakcję, pełne dialogów i zwrotów akcji, a i tak nie sposób mu nie wierzyć. Bez skrupułów pierze rodzinne brudy, zagląda w niezrozumiałe umysły kobiet i oczernia rzeczywistość. Finalista Antrakt Stand-Up Festiwal 2016, zwycięzca Kuźni Stand-Upu 2016 i finalista Stand-Up War 2016.

Support: Komicy ze Szczecińska Liga Stand-Up

Całość poprowadzi: Damian "Viking" Usewicz

Bilety dostępne online: https://ticketos.pl/event/850/preview

Bilety w cenie: 35 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu wydarzenia

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Dabe
Klub Muzyczny Browar Polski

Jak zawsze wspierają nas:

Vertigo Studio Reklamy
Sklep GSM Tel-Fon
SteakHouse EVIL Szczecin
Ticketos
Stand-Up Info
Szczecińska Scena Komediowa
"SZOK" SZCZECIŃSKA OFFENSYWA KULTURALNA

Szczecin

Zakończenie sezonu! Ewa Błachnio, Mateusz Socha, Marcin Wojciech

19:30 21 maja 2018
Klub Muzyczny Browar Polski, Dworcowa 20, 70-001 Szczecin
35-45zł

Na wydarzeniu wystąpi