Wino, Kobiety i Stand-up w Vertigo

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze Standupem w Vertigo. Tym razem w ramach programu "Wino, Kobiety i Stand-Up" wystąpią:

Aleksandra Petrus - Ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza się jej występować na stole. Półfinalistka 11 edycji Mam Talent.

Magda Kubicka - komiczka, która mieszkała już prawie wszędzie. Od Lublina, przez Kraków, Puławy, Warszawę, aż po Mińsk Mazowiecki. Od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

Paulina Potocka - Stand-uperka z Białegostoku. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Wygrała masę konkursów, wystąpiła w wielu telewizjach, ale musieliśmy to wyciąć, żeby zmieścić się w jednym akapicie. W każdym razie: dobra jest, taki trochę kobiecy Michał Kempa.

Prowadzenie:Michał Juszczak i Grzegorz Wójtowicz
Bilety: 25/30

Wrocław

Wino, Kobiety i Stand-up w Vertigo

20:30 15 maja 2019
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13, 50-123 Wrocław