Testy stand-up: Pięta, Machnicki, Kasparek, Grabowski

Zapraszamy na testy!

Wojtek Pięta - wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie YouTube oraz improwizator sceniczny.

Tomek Machnicki - Tomek jest z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

Krzysztof Kasparek - Reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 30 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Zbychu Grabowski 2.0 - na scenie od 2014 r., członek krakowskiego Comedy Lab, finalista 4 Antrakt Stand-Up Festiwal 2017, uczestnik trzeciego sezonu Comedy Club na antenie Comedy Central. Możecie go kojarzyć z Idola albo wcale. W życiu prywatnym czasami ciężko jest poznać czy Zbychu mówi poważnie czy żartuje. Na scenie jest dokładnie na odwrót. Jedyny człowiek, który rozbawił Elżbietę Zapendowską.

Bilety w cenie 20zł

Kraków

Testy stand-up: Pięta, Machnicki, Kasparek, Grabowski

19:00 29 sierpnia 2019
Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, 31-052 Kraków