Szulowski I Minkiewicz - testy nowych materiałów

Jesień za pasem, zbliża się nowy sezon stand-upowy. Dlatego komicy jeżdżą, testują. szlifują i wykańczają swoje najnowsze programy, które już niedługo podbiją serca widzów z całej Polski. Zapraszamy serdecznie do Centralnej Spółdzielni Komediowej, aby zobaczyć przedpremierowo to, na co już wkróce bilety będą o wiele droższe :) 12 września wystąpią przed wami:

Piotr Zola Szulowski - niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby... smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii. Jego pierwszy program w samym serwisie Youtube zyskał ponad 2 miliony wyświetleń.

Mieszko Minkiewicz - Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Wystepował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Zapraszamy!
Centralna Spółdzielnia Komediowa
12.09.19
19:00
Bilety dostepne na kupbilecik.pl:
25zł - przedsprzedaż
35zł - w dniu imprezy
----------------------------------------------
*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Warszawa

Szulowski I Minkiewicz - testy nowych materiałów

19:00 12 września 2019
Centralna Spółdzielnia Komediowa, Żurawia 22, 00-515 Warszawa