Szara Eminencja stand-upu: Padalak x Strusiński x Wójtowicz

Zapraszamy na kolejny stand-up w Piasecznie! Tym razem w nieco innej formule. Zazwyczaj zapraszamy dwóch mocnych komików lub jedną gwiazdę z supportem, tym razem będzie aż 3 zawodników! Młoda krew polskiego stand-up, prężnie wchodząca na rynek komediowy. Bardzo śmieszni ludzie, sympatyczni prywatnie, a do tego jedni z najlepszych komików młodego pokolenia, pokolenia Tomka Kołeckiego gospodarza naszej sceny, który jest pewny że zaproszeni przez niego goście rozbawią Was do łez!

Maks Padalak - Ma za sobą serię udanych występów jako support Błażej Krajewskiego w całej Polsce. Niech was nie zwiedzie zdjęcie, na którym wygląda na nowe wcielenie Kaczmarskiego, bo potrafi też być irytującym hipsterem, ale to wszystko przy takiej dozie autoironii, absurdu i poczucia humoru pełnego błyskotliwych puent, że nie sposób go nie polubić. Drugą pasją Maksa jest muzyka, którą wplata do swoich występów, ale zdecydowanie bliżej mu do Tima Minchina niż do Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

Bartosz Strusiński - Młody, ambitny, bezapelacyjnie najlepszy komik z Sierpca. Podobno przystojny, mocne 5/10, jak powiedziała jego babcia. Nigdy nie był w Australii, jednak nie lubi o tym rozmawiać. Obraca się w kręgach, w których dzieje się masa śmiesznych i absurdalnych rzeczy, którymi z przyjemnością się z Wami podzieli.

Grzegorz Wójtowicz - Komik który patrzy na świat z młodzieńczym zafascynowaniem, do końca nie rozumiejąc galimatiasu otaczającego go świata, gdzie era smartfonów pomieszana jest z przestarzałymi pociągami, a wolność poglądów przeplatana z powszechną pogardą dla tychże. Przygotujcie się na humor nieco brudny, nieco rubaszny, ale przede wszystkim bezpośredni.

Wydarzenie poprowadzi gospodarz sceny, Tomek Kołecki.

Bilety: 25 zł do nabycia w barze Szarej Eminencji od teraz

Wtorek, 25. lutego 2020 r., godzina 20:00. Wstęp od godziny 19:30.

Występ dla widowni pełnoletniej. Tego dnia nie będą obowiązywały cykliczne promocje. Sala będzie ustawiona w formie teatralnej. Kuchnia nie będzie pracowała, bar jak najbardziej :)

Szara Eminencja x Piaseczno
ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
www.szaraeminencja.com
tel. 885 05 04 05

Do zobaczenia!

cena: 25 zł

Piaseczno

Szara Eminencja stand-upu: Padalak x Strusiński x Wójtowicz

20:00 25 lutego 2020
Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno