Szara Eminencja Stand-upu: Piotrek Szumowski + support

Zapraszamy na kolejny stand-up do Szarej Eminencji x Piaseczno. Tym razem z solowym materiałem wystąpi były mieszkaniec zalesia górnego, a zarazem komik który zjechał dookoła cały świat - Piotrek Szumowski! Piotrek zaprezentuje swój najnowszy materiał Półczłowiek, Półgłówek.

Na początku materiał miał nazywać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

Oprócz Piotrka na scenie pojawi się też support, który również poprowadzi wydarzenie, a będzie to Michał Juszczak, lider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuje się od pięciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i dowiedzieć się, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Wstęp od godziny 19:15.

Bilety: 30 zł dostępne w barze Szarej Eminencji x Piaseczno od Środy, 27 marca od godziny 17:00

Szara Eminencja x Piaseczno
ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
www.szaraeminencja.com
tel. 885 05 04 05

Do zobaczenia!

Piaseczno

Szara Eminencja Stand-upu: Piotrek Szumowski + support

20:00 8 kwietnia 2019
Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno