Szara Eminencja Stand-upu: Paweł Chałupka "Ego"

We wrześniu startujemy z 6 sezonem stand-upu w Szarej Eminencji! Zapowiada się kolejny rok pełen niesamowitych wieczorów, wybitnych komików, genialnych żartów - czyli po prostu stand-upu w najlepszym wydaniu.

Co miesiąc do Piaseczna przyjeżdżać będą najlepsi komicy z całej Polski, by wystąpić dla Was na deskach sceny Szarej Eminencji. Każde wydarzenie poprowadzi zaś człowiek, który od początku odpowiedzialny jest za całe to zamieszanie, a mianowicie Tomek Kołecki!

Na początek mamy dla Was prawdziwą perełkę, a uwierzcie, że to dopiero początek tego, co przygotowaliśmy na ten sezon. Już 2 września z solowym programem "Ego" wystąpi Paweł Chałupka!

Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii. Pod maską frustrata jednak skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Oprócz Pawła wystąpi też support: Ryszard Mazur.

Całość oczywiście poprowadzi wspomniany gospodarz sceny Tomek Kołecki.

Bilety: 30 zł do nabycia w barze Szarej Eminencji od czwartku 22. sierpnia od godziny 18:00

Poniedziałek, 2. września, godzina 20:30. Wstęp od godziny 19:45.

Występ dla widowni pełnoletniej. Tego dnia nie będą obowiązywały cykliczne promocje. Sala będzie ustawiona w formie teatralnej. Kuchnia nie będzie pracowała, bar jak najbardziej :)

Szara Eminencja x Piaseczno
ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
www.szaraeminencja.com
tel. 885 05 04 05

Do zobaczenia!

Piaseczno

Szara Eminencja Stand-upu: Paweł Chałupka "Ego"

20:30 2 września 2019
Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno

Na wydarzeniu wystąpi