Szara Eminencja Stand-upu: Borkowski x Gadowski

Na początek ciekawostka: Czy wiecie że... Szara Eminencja jest jedynym miejscem w Piasecznie z regularną sceną stand-upową! Zapraszamy więc na kolejny stand-up. Tym razem odwiedzą nas z nowymi programami Jasiek Borkowski i Darek Gadowski!

Jasiek Borkowski - Najbardziej charakterystyczny stand-uper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w której codzienne sytuacje eksplodują prawdziwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych). 

Darek Gadowski - Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie, co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić, co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru. Pochodzi z Koszalina, o czym nie omieszka Wam opowiedzieć. 

Wydarzenie poprowadzi gospodarz sceny, niezawodny Tomek Kołecki.

Bilety: 30 zł dostępne w barze Szarej Eminencji x Piaseczno od poniedziałku, 29. października od godziny 18:00

Szara Eminencja x Piaseczno
ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
www.szaraeminencja.com
tel. 885 05 04 05

wtorek, 20 listopada 2018 godz. 20 / wstęp od 18:00 - zapraszamy na kolację / Podczas występu kuchnia wstrzymuje pracę

Do zobaczenia!

Piaseczno

Szara Eminencja Stand-upu: Borkowski x Gadowski

20:00 20 listopada 2018
Szara Eminencja x Piaseczno, ul. Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno
30zł