Stargard / Stand-Up / Jasiek Borkowski, Tomasz "Boras" Borkowski

Kolejny wieczór pełen żartów!

Zapraszamy na kolejny stand-up!

Tym razem zaproszenie Vikinga przyjęli:

Jasiek Borkowski
Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

Tomasz Boras Borkowski
Nie, to nie jest brat Jaśka!
Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie. Boras wystestuje także najnowsze żarty.

Prowadzenie, no wiadomo- Damian "Viking" Usewicz!

Bilety w cenie:
30 zł- przedsprzedaż
40 zł- w dniu wydarzenia

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Stargard

Stargard / Stand-Up / Jasiek Borkowski, Tomasz "Boras" Borkowski

19:30 24 lutego 2020
Miejski Browar Stargard, Bolesława Krzywoustego 1, Stargard