Stand-up w plenerze: Trasa 5 majków!

Stand-up w Harym rośnie! W sezonie letnim zapraszamy na nową scenę w ogródku. Jest otwarta na letnie podmuchy wiatru, zadaszona na wypadek deszczu + o wiele bardziej przestronna, gdyż pomieści o wiele więcej komików i widowni. Szykujcie się zatem na epickie imprezy przez calutkie lato :) Zaczynamy z grubej rury, bo Białystok odwiedzi...

TRASA PIĘCIU MAJKÓW to występy pięciu różnorodnych stand-uperów. Zapewnią Wam wieczór pełen mocnych tekstów, barwnych postaci i historii, za którymi będziecie tęsknili jak za swoimi!

Janek Wolańczyk - Stand-Up - je je je jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Pierwszy komik, który wraca na reszelską scenę z nowym materiałem!

Magda Kubicka - młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie.

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy- Stand-Up Comedy - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w u 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno - Olsztyński komik. Trzeba uważać, bo jak raz wejdzie się do jego świata, trudno jest wrócić do własnego

Całą imprezę poprowadzi, dzierżąc piątego majka, gospodarz sceny, Mieszko Minkiewicz!
Zapraszamy!

Białystok

Stand-up w plenerze: Trasa 5 majków!

19:00 24 maja 2018
Hary, Warszawska 29, 15-062 Białystok
30zł