Stand-up w Torpedzie: Młodzi Śmieszni + OPEN MIC!

Debiut Młodych Śmiesznych okazał się wydarzeniem cokolwiek spektakularnym i wśród rozmaitych opinii przeważała jedna - WINCYJ, I TO JAK NAJSZYBCIEJ! A że głos ludu głosem Boga - powracamy z przytupem ku Waszej uciesze! Nie załapałeś się na poprzedni wyprzedany występ? To Twoja szansa! Chcesz obejrzeć chłopaków w akcji jeszcze raz? Działaj!

---

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

28 maja zapraszamy Was na nietuzinkowy występ stand-upowy. Trzech młodych gniewnych trójmiejskiej sceny komediowej zaprezentuje się w dłuższych programach - sprawdź ich teraz i później chwal się wszystkim dookoła, że jesteś komediowym hipsterem i szanowałeś ich zanim zapełniali Wembley ;)

Gwiazdami wieczoru będą:

Mateusz Kiedrowski - Dla znajomych Kiedro. Dla nieznajomych Buc. Energiczny śpioch o niecodziennej wizji świata. Uwielbia improwizować, śmieszkować i sikać w plenerze. Jego komedia to szybkie riposty, filozoficzne rozkminy i brak tabu. Bywa zabawny. Opinia niepotwierdzona.

Farid Djebaili - Alladyn i budżetowy Abelard Giza trójmiejskiej sceny komediowej. Ludzie zastanawiają się nad jego pochodzeniem gdy słyszą imię i nazwisko, więc warto rozwiać wątpliwości - Farid ma korzenie w egzotycznym Elblągu. Ładunek pozytywnej energii - i ładunek nie jest tutaj słowem przypadkowym.

Bartosz Strusiński - Młody, ambitny, urodzony w Sierpcu (i tak Wam to nic nie mówi). Podobno przystojny - mocne 5/10, jak powiedziała jego babcia. Obraca się w kręgach, w których dzieje się masa śmiesznych i absurdalnych rzeczy, którymi z przyjemnością się z Wami podzieli.

Dodatkowo odbędzie się także open mic dla śmiałków chcących przetestować nowe żarty.

Wydarzenie z gracją zapaśnika sumo poprowadzi Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 28 maja w Pub Torpeda. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

——————————————————————————

Kiedy? 28.05.2018 r godz. 20.00
Cena? 10 zł (sprzedaż internetowa) / 15 zł (na miejscu przed wydarzeniem)

Sprzedaż biletów online - https://www.kupbilecik.pl/impreza-26242-mlodzi.smieszni..standup.gdansk.html

Gdańsk

Stand-up w Torpedzie: Młodzi Śmieszni + OPEN MIC!

20:00 28 maja 2018
Pub Torpeda, Poli Gojawiczyńskiej 1, 80-286 Gdańsk
10-15zł