Stand-up w Rudzie Śląskiej: Wojtek Pięta i Tomek Machnicki

STAND-UP W RUDZIE ŚLĄSKIEJ!
Zapraszamy ogromną dawkę śmiechu w klubie Banhof. Po raz pierwszy robimy występ w plenerze, a do tego kameralnym, bo zmieści się około 40 osób :) Wystąpi gospodarz Stand-up Silesia: Wojtek Pięta oraz Tomek Machnicki.
Bilety do nabycia w klubie w cenie: 25zł.

*chętnych na open-mic prosimy o kontakt

WYSTĄPIĄ:

WOJTEK PIĘTA
Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
SPRAWDŹ FRAGMENT:
https://www.facebook.com/pietastandup/videos/1038175903002656/

Tomek Machnicki - Tomek pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Później o tych trudach opowiada na scenie. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP "Tylko dla dorosłych". Nie wygrał jeszcze żadnego konkursu i nie zdobył żadnej nagrody. Wierzy, że to się zmieni. Zna też inną osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona. Zawsze chciał dzielić się z ludźmi swoim spojrzeniem na świat. Stand-upowa scena daje mu ku temu okazję.

Ruda Śląska

Stand-up w Rudzie Śląskiej: Wojtek Pięta i Tomek Machnicki

20:00 7 lipca 2018
Banhof, aleja dworcowa 2, 41-707 Ruda Śląska
25zł