Stand-up w Rock House | Tomek Kołecki & Wojtek Pięta

Data: 25.01.2019
Godz. 19:00
Miejsce: Rock House Club Stargard


Bilety:

* przedsprzedaż:online

I pula - 25 PLN
II pula - 30 PLN


Dostępne w serwisie:

BILETYNA.PL: https://bit.ly/2KMpSfG


* w dniu wydarzenia
35 PLN


---------------------------------------------

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.Wystąpią:

Tomek Kołecki - jest jednym z najlepszych komików młodego pokolenia w Polsce. Urodzony w '97, na scenie stand-upowej od 2013 roku.

Tomek ze swoimi występami zjechał już całą Polsce i trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak:
- Tylko dla dorosłych TVP2,
- Comedy Club Comedy Central
- Kuba Wojewódzki TVN.

Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. W swoich występach często odnosi się do bliskich mu tematów takich jak piłka nożna, kończąca się młodość czy marihuana. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up.
Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę". Poprzedni program "Nie o różach, nie o bratkach" dostępny jest w serwisie youtube.

Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.


---------------------------------------------

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączności rejestracji występu w jakiejkolwike formie. Zabrania się jakiejkolwiek rejestracji zarówno video jaki i audio.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ

Stargard

Stand-up w Rock House | Tomek Kołecki & Wojtek Pięta

19:00 25 stycznia 2019
Rock House Club Stargard, Słowackiego 11, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Poland