Stand-up w Olsztynie: Konkiel, Kwiatkowski, Twarowski

Siemano Olsztyn.

Apokalipsa się skończyła, więc czas na rozrywki! Z tej okazji Karczma "Moja Bawaria" przygotowała dla was występ trzech idących jak torpeda komików. Nie może was tam zabraknąć.

A wystąpią:
TEN OD MEMÓW - Paweł Konkiel. Byłby mężczyzną idealnym, gdyby miał pieniądze. Uwielbia piwo, sporty walki i kobiety toksyczne jak on sam. Zawodowo zajmuje się wstawianiem chorych memów na insta i zbieraniem za nie opierdzielu od matki, nocami zamienia się w komika, który w pozornie antykobiecych żartach, przemyca swoje ciepło, miłość i wrażliwość.
TEN OD SOCHY - Tomek Kwiatkowski. Uroczy Wiking z miasta w którym nie ma pracy. Jego największym życiowym osiągnięciem jest doprowadzenie rozgrzewki komediowej "gra w tenisa" do absolutnej perfekcji. Na scenie wulgarny i bezkompromisowy, poza sceną nie pozwala nikomu zmienić muzyki, bo musi być taka jaką on chce. Straszny świr, ale nie ma osoby, która go nie kocha.
TEN ŁADNY - Maciej Twarowski. Scyzoryk z urodzenia, kobieciarz z pasji. W swoim stand-upie porusza tematy absolutnie najważniejsze dla świata, więc mówi głównie o sobie. Wygrał też nagrodę "komediowy debiut roku w sieci 2019", ale niespecjalnie chce o tym wspominać, bo nie lubi się chwalić. Skromniacha, w wolnych chwilach chciałby być Dawidem Podsiadło.

Bilety w cenie 20 zł.

Gdzie: Karczma "Moja Bawaria"
Kiedy: Sobota, 11.07
O której: O 20
Jakość humoru: 10/10
Jakość mężczyzn: 6/9

Do zobaczenia!

Olsztyn

Stand-up w Olsztynie: Konkiel, Kwiatkowski, Twarowski

19:30 11 lipca 2020
Moja Bawaria, , 10-074 Olsztyn

Na wydarzeniu wystąpi