Stand-up w Elblągu - Tomek Nowaczyk i Arkadiusz "Pan" Pawłowski

3 grudnia stand-up w Mjazzdze! Ze swoim nowym godzinnym programem wystąpi Tomek Nowaczyk. Na supporcie najtłustszy towar eksportowy Trójmiasta - Arkadiusz Pan Pawłowski.

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. 
Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Arkadiusz "Pan" Pawłowski – pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service.

Program tylko dla widzów dorosłych.

Podczas programu obowiązuje zakaz rejestracji video i transmisji online. Osoby zachowujące się niestosownie zostaną wyproszone, bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilety. 

Elbląg

Stand-up w Elblągu - Tomek Nowaczyk i Arkadiusz "Pan" Pawłowski

19:00 3 grudnia 2018
Mjazzga, Kowalska 1-2 C, 82-300 Elbląg
20-25zł