Stand-up w Bunkrze: Paulina Potocka + OPEN MIC

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

22 maja zapraszamy Was na nietuzinkowy wieczór komediowy w towarzystwie jednej z najspokojniejszych, a jednocześnie najbardziej porywających stand-uperek w Polsce. 

Gwiazdą wieczoru będzie jedyna i niepowtarzalna reprezentantka Białegostoku:

Paulina Potocka - Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. 

Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. W 2017 roku została po raz drugi "Królową Łgarzy" w Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni, dzięki temu fragmenty jej programu można było usłyszeć w Radiowej Trójce. II miejsce w Przeglądzie Kabaretowym PAKA w 2018 roku. I miejsce na Festiwalu Mulatka w Ełku, wyróżnienie na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, II miejsce na Festiwalu Fermenty. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Z Łukaszem Kozłowskim prowadzi w Białymstoku własną scenę stand-upową "Potocka&Kozłowski prezentują".

Wydarzenie z gracją zapaśnika sumo poprowadzi Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 22 maja w Bunkier. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

——————————————————————————

Kiedy? 22.05.2018 r godz. 20.30
Cena? 15 zł (przedsprzedaż internetowa) oraz 20 zł (na miejscu przed imprezą)

Sprzedaż biletów online - https://www.kupbilecik.pl/impreza-26142-paulina.potocka.standup.gdansk.html

——————————————————————————

Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

BUNKIER - ALTERNATYWA DLA CODZIENNOŚCI!

Gdańsk

Stand-up w Bunkrze: Paulina Potocka + OPEN MIC

20:30 22 maja 2018
Bunkier, Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
15-20zł