Stand-up | hype-art prezentuje: Jacek Stramik, Rafał Banaś

hype-art management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór stand-up w Twoim mieście. 🎤🔥💪

Tym razem z najnowszymi programami wystąpią Jacek Stramik i Rafał Banaś


🎤 Jacek Stramik - literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy. Prowadzi scenę w Poznaniu oraz, do spółki z Darkiem Gadowskim, w rodzinnym Koszalinie. Zaprezentuje materiał „Dobry jak chleb”.


🎤 Rafał Banaś - komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand-upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2.

Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Należy do grupy Stand –up Skład. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa
Komfortu” w całości dostępny na YouTube.


---

Bilety:

* przedsprzedaż online:
I pula - 25 PLN
II pula - 30 PLN

* w dniu wydarzenia (o ile się ostaną)
35 PLN----


* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona.

Wrocław

Stand-up | hype-art prezentuje: Jacek Stramik, Rafał Banaś

20:00 29 maja 2019
Niebo Cafe Wrocław, ul. Ruska 51, 50-079 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią