Stand-up na plaży! Zola Szulowski + support

Po udanej inauguracji 4 sezonu czas na kolejne wydarzenie. Tym razem z solowym materiałem wystąpi Piotr Zola Szulowski, a oprócz niego pojawi się także support w postaci Adam Gajda. Całe wydarzenie poprowadzi znakomity i jedyny w swoim rodzaju Jasiek Borkowski!

Piotr Zola Szulowski - w swoim nowym programie "2+1" Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.

Support - Adam Gajda
Prowadzenie - Jasiek Borkowski

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16ego roku życia. Prosimy więc o nie zabieranie dzieci!

Występ free!

Warszawa

Stand-up na plaży! Zola Szulowski + support

20:00 12 czerwca 2019
Plażówka, Dzieci Warszawy, 02-495 Warszawa