Stand-up na plaży! Poczęty x Sipika

To już naprawdę ostatni stand-up na plaży w tym roku! Robi się coraz zimniej, kończy się sezon na plenerowy stand-up więc pożegnajmy go godnie i z przytupem występami dwóch znakomitych komików, a będą to Juliusz Sipika oraz Jakub Poczęty. Całość poprowadzi Rafał Sumowski!

Jakub Poczęty - Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Juliusz Sipika - niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16ego roku życia. Prosimy więc o nie zabieranie dzieci!

Występ free!

Warszawa

Stand-up na plaży! Poczęty x Sipika

20:00 11 września 2019
Plażówka, Dzieci Warszawy, 02-495 Warszawa