Stand-up na dachu - Legnica | Kubicka x Kostrzewski

Cześć Legnica.
Mamy zaszczyt zaprosić Was na Stand-up w plenerze, które odbędzie się na dachu budynku Sky Light Legnica.

Bilety w przedsprzedaży 25 zł w dzień wydarzenia 35 zł.
Bilety dostępne od 08.06

Poznajmy naszych bohaterów:


Magda Kubicka
„Love me Tinder” – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym „Nie o taką Polskę walczyłam” Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

oraz

Radosław Kostrzewski to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do korzeni by przedstawić swój program i podzielić się z Wami dawka humoru. Radek będzie miał okazję prowadzić ową imprezę. Nie wiemy czy to będzie udane połączenie ale podobno niekonwencjonalne rozwiązania się często sprawdzają.

Zgodnie z zaleceniami sanepidu jesteśmy zobowiązani do przestrzegania obostrzeń. Jest to wyjątkowa sytuacja dla nas wszystkich i mamy nadzieje że wspólnie spędzimy komediowy wieczór.
Wydarzenie zostanie zgłoszone Policji oraz Właściciel lokalu zobowiązuje się do zachowania obostrzeń zalecanych przez sanepid.
Bardzo proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.
Biorąc udział w wydarzeniu akceptujesz regulamin.

*Występ dla osób powyżej 18 roku życia
**Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone ***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Biorąc udział w wydarzeniu akceptujesz regulamin.

Regulamin wydarzenia:
1. nakrycie na twarz we własnym zakresie
2. zachowanie odstępu w miarę możliwości minimum 1,5m
3. złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym
4. podpisanie klauzuli, która umożliwia Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy;
5. Organizator zobowiązuje się do utylizacji dokumentów w ciągu 5 dni roboczych.
6. Ograniczenia wraz z artystami oraz obsługą nie przekraczające 150 osób podczas wydarzenia
7. Organizator ma prawo do nie dopuszczenia osoby, której nie wywiązała się z zasadami regulaminu wraz z brakiem możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
8. Organizator informuję iż podczas niedogodnej pogody może przenieść wydarzenie w innym terminie, będzie możliwość zwrotu pieniędzy za bilet, która będzie odbywać się za pośrednikiem zgłoszenia na stronie bileteri.
9. Wydarzenie wyłącznie dla osób dorosłych, brak możliwości uczestnictwa dzieci oraz osób niepełnoletnich
10. Organizator zastrzega odpowiedzialności powikłań wynikające z udziałem w wydarzeniu, obecność oraz świadomość trwającej pandemii wskazana.

Legnica

Stand-up na dachu - Legnica | Kubicka x Kostrzewski

20:30 21 czerwca 2020
Sky Light, Złotoryjska 30, 59-220 Legnica

Na wydarzeniu wystąpi