Stand-up na Wrocku: Wojtek Fiedorczuk & Maciek Adamczyk

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zdążyli już zatęsknić za zabawą w gronie najlepszych polskich stand-uperów i humorem, którego na Festiwalu Wrocek zawsze mamy pod dostatkiem! Tym razem na naszej scenie wystąpią:

Maciek Adamczyk - jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach, ze stoickim spokojem, szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego. Wyciąga je na światło dzienne ale jednocześnie serwuje im kubek dobrego kakao. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych, domowej kuchni oraz samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka. W toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Wojtek Fiedorczuk - jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 25 kwietnia, na godz. 20:00 do Klubu Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 25 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety w cenie 30 zł dostępne na miejscu wydarzenia od godziny 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Wrocław

Stand-up na Wrocku: Wojtek Fiedorczuk & Maciek Adamczyk

20:00 25 kwietnia 2019
Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych, ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią