Stand-up madness presents: Zalewski & Borkowski | Wrocław

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem. Tym razem swoje pełne programy zaprezentują dwaj topowi polscy komicy, prowadzący wyjątkowej warszawskiej sceny "Zalewski & Borkowski Przedstawiają" oraz dobrzy znajomi, czyli Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.

Kilka słów więcej o naszych wykonawcach:

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii".

Jasiek Borkowski - Najbardziej charakterystyczny standuper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w którym codzienne sytuacje eksplodują prawdzwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).
Jasiek obecnie szlifuje swój solowy program, który zamierza nagrać w najbliższych miesiącach ku uciesze fanów stand-upu z całego świata.

Szykujcie się więc na ponad dwie godziny potężnego przelotu komediowego, zapraszamy serdecznie do klubu Akademia!

UWAGA: Występ dla widzów dorosłych.

Wrocław

Stand-up madness presents: Zalewski & Borkowski | Wrocław

20:00 6 maja 2019
Akademia CLUB, ul. Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią