Stand-up madness presents: Leja, Szczęśniak

Olka Szczęśniak - Wystąpi ze swoim nowym programem ''Zespół HAJSpergera".
Zanim powiesz "Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie!" Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest :)
To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Trochę o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat :)
Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie i YT.

Michał Leja w swoim najnowszym programie pt. „Bezbek” opowiada o epoce beki, w której żyjemy i jak on sam próbuje się w niej odnaleźć, oraz o tym, dlaczego, już w wieku 6 lat, był mistrzem rzucania jarzębiną w Ukrainki. Głównie te dwie rzeczy.

Imprezę poprowadzi Mateusz Socha oraz Łukasz Kuśnir

Wrocław

Stand-up madness presents: Leja, Szczęśniak

20:00 7 stycznia 2019
Akademia CLUB, ul. Grunwaldzka 67, 50-357 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią