Stand-up: Zalewski/autorski: Petryka/Matan • Wrocław

Zapraszamy na kolejny wieczór ze stand-upem do Nietoty, tym razem swoje solowe programy zaprezentuje dwóch topowych komików z krańcowej skali scenicznej ekspresji, ale na podobnym, wysokim miejscu listy najlepszych wykonawców w Polsce.
Całość poprowadzi oczywiście:
Bartosz Zalewski
Wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy, powraca do Wrocławia z autorską sceną stand-upową. Co miesiąc zaprasza razem ze Stand-up Polska do klimatycznego klubu Nietota, by zaprezentować solowe materiały najciekawszych twórców komedii na żywo. Całość opatrzona jest interesującym supportem oraz autorskim prowadzeniem, więc jeśli szukacie odrobinę więcej w stand-upie, wymagających idei i zadumy nad losem, to szukajcie dalej, bo mimo wszystko będzie to tylko wieczór z komedią. Ale dobrą, to się staramy przekazać. Serio. Żarty na serio.
Wystąpią:
Agnieszka Matan- Zapowiadała się dobrze, ale wyszło, jak wyszło. W 1997 roku otrzymała trzecią nagrodę w szkolnym konkursie "Wzorowy matematyk", dwa lata później wygrała trzy płyty w konkursie Radia Zet. Jej złota passa skończyła się na początku XXI wieku. Od tego czasu robi, co może. Przede wszystkim - improwizuje i współprowadzi Resort Komedii w Warszawie.
Mateusz Petryka - Jeśli emocje wywoływane przez sztukę stanowią impuls pobudzający do refleksji, to należy pamiętać, że wśród nich znajdują się także: rozbawienie, euforia i wszystkie pokrewne zawierające się w domenie komedii. W stand-upie odnajduję przestrzeń do nieskrępowanych rozważań nad całym obszarem rzeczywistości z wykorzystaniem wyżej wymienionych elementów. Co oczywiści nie zabrania sięgać po inne konwencje, splatać ich, mieszać niczym życie ugniatające błotnistą papkę kolei losu.
25 marca 2019r. (poniedziałek) godz.20:30
Nietota
ul. Kazimierza Wielkiego 50, Wrocław


--------------------------------------------------------
Bilety:
20/25 złotych dostępne na KupBilecik.pl

---------------------------------------------------------
Program przeznaczony dla widzów dorosłych.
Zapraszamy jak najserdeczniej!

Wrocław

Stand-up: Zalewski/autorski: Petryka/Matan • Wrocław

20:30 25 marca 2019
Nietota, Kaziemierza Wielkiego 50, 50-078 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią