Stand-up: Zalewski/autorski: Gadowski/Popek • Wrocław

Zapraszamy na kolejny wieczór ze stand-upem do Nietoty, tym razem swoje solowe programy zaprezentuje dwóch topowych komików z krańcowej skali scenicznej ekspresji, ale na podobnym, wysokim miejscu listy najlepszych wykonawców w Polsce.
Całość poprowadzi oczywiście:
Bartosz Zalewski
Wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy, powraca do Wrocławia z autorską sceną stand-upową. Co miesiąc zaprasza razem ze Stand-up Polska do klimatycznego klubu Nietota, by zaprezentować solowe materiały najciekawszych twórców komedii na żywo. Całość opatrzona jest interesującym supportem oraz autorskim prowadzeniem, więc jeśli szukacie odrobinę więcej w stand-upie, wymagających idei i zadumy nad losem, to szukajcie dalej, bo mimo wszystko będzie to tylko wieczór z komedią. Ale dobrą, to się staramy przekazać. Serio. Żarty na serio.

Wystąpią:

Piotr Popek- znawca komedii doceniany przez znawców komedii, Piotr zaczynał w Bydgoszczy, teraz rezyduje w Warszawie. Mistrz doboru słowa, jego refleksyjna postawa i natura na pewno przypadnie do gustu wytrawnym widzom na naszym ekskluzywnym cyklu (tylko żeby nie wpadła znowu ekipa z Poświętnego).

Darek Gadowski - koszaliński lord relaksu, jego niezmącenie dobra energia emanuje świetlistą łuną, skrywając jednocześnie regularne wybuchy frustracji. Na styku takiego ognia i wody tworzy syczy wspaniały stand-up współczesnego człowieka, prawdziwa feeria barw i odcieni.25 lutego 2019r. (poniedziałek) godz.20:30
Nietota
ul. Kazimierza Wielkiego 50, Wrocław
--------------------------------------------------------
Bilety:
30zł dostępne na KupBilecik.pl
---------------------------------------------------------


Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

Wrocław

Stand-up: Zalewski/autorski: Gadowski/Popek • Wrocław

20:30 25 lutego 2019
Nietota, Kaziemierza Wielkiego 50, 50-078 Wrocław