Stand-up: Wojtek Pięta - Kraków #3

Ostatni raz w tym roku podchodzę do wieczoru testów (chyba, że po wakacjach zmienię zdanie ;), dlatego zapraszam serdecznie! Ze sprawdzonego materiału wystrzelałem się na pierwszych dwóch wieczorach, więc będzie bardzo świeżo i bardzo eksperymentalnie :) Wsparciem będzie wschodząca gwiazda z Wrocławia - Grzesiek Wójtowicz. Po krótkim czasie w stand-upie zdążył już zagościć na wszystkich ważniejszych scenach w Polsce, a teraz mamy okazję zobaczyć go u nas ;)

Zapraszam do towarzystwa w tym wieczorze, gdzie w kameralnej atmosferze będziecie mogli usłyszeć premierowe teksty jako pierwsi (niektóre może i ostatni ;) Do tego dorzucę trochę starych sprawdzonych fragmentów, ale w poprawionej wersji.
No warto być, więc dozoba 15 kwietnia ;)

WOJTEK PIĘTA
Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support.
Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

GRZESIEK WÓJTOWICZ
Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Zapytany w jednym z wywiadów, aby opisał swoją osobę w 2 słowach odparł „-Kasjer-sprzedawca”. Jeden z tych, o których śmiało możemy powiedzieć “baby face killer” - bardzo dynamicznie rozwija swoje komediowe umiejętności i paletę żartów.


bilety: 15 zł / 25 zł w dniu wydarzenia

Kraków

Stand-up: Wojtek Pięta - Kraków #3

19:00 15 kwietnia 2019
Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, 31-052 Kraków
15-25zł

Na wydarzeniu wystąpią