Stand-up: Wojtek Pięta - Kraków #2

Kolejna odsłona testów - tym razem zdecydowanie więcej świeżego stand-upu i zaledwie parę fragmentów starych sprawdzonych ;)
Oprócz mnie swój sprawdzony materiał przedstawi dzik z Wałbrzycha, czyli: Ryszard Mazur. Energiczny chłopaczyna, który w obyciu jest właśnie taki, jakiego go sobie wyobrażasz słysząc - Ryszard Mazur z Wałbrzycha.
Zapraszam do towarzystwa w tym wieczorze, gdzie w kameralnej atmosferze będziecie mogli usłyszeć premierowe teksty jako pierwsi (niektóre może i ostatni ;) Do tego dorzucę trochę starych sprawdzonych fragmentów, ale w poprawionej wersji.
No warto być, więc dozoba 4 marca ;)

WOJTEK PIĘTA
Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support.
Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

RYSIEK MAZUR
Lider, założyciel i jedyny członek Wałbrzyskiego Stand-up. Tak, Wałbrzych oprócz zamkniętych kopalni, smogu na przeciętnym poziomie i górzystych widoków, funduje nam rozrywkę na możliwie zadowalającym poziomie w postaci Ryszarda. Ryszard Mazur z Wałbrzycha brzmi jak wszystko co przychodzi ci do głowy i musi być śmieszne. Będziesz się śmiać z nim albo z niego, najważniejsze, że przyjdziesz, bo on już się cieszy, że może wyjechać z Mordoru Dolnego Śląska. Pamiętaj, wszystkie Ryśki to porządne chłopy, a jak coś jest porządne, to jest dobre np. buty, ale buty tylko bywają porządne, a Rysiek jest gwarancją porządności


bilety: 15 zł / 25 zł w dniu wydarzenia

Kraków

Stand-up: Wojtek Pięta - Kraków #2

20:00 4 marca 2019
Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, 31-052 Kraków
15-25zł

Na wydarzeniu wystąpi