Stand-up Warmia / Rafał Banaś & Jacek Stramik & Waldek Nowak

Zapraszamy na pierwszy wieczór stand-upowy w tzw. nowym sezonie klubowym. Na scenie zobaczycie aż 4 komików. Z nowymi programami wpadają do nas: JACEK STRAMIK, RAFAŁ BANAŚ i WALDEK NOWAK. Imprezę poprowadzi najrudszy komik z rudych komików - ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.
Widzimy się w klubie Nowy Andergrant w zmniejszonej sali, dlatego mamy dla Was tylko 100 biletów i ani sztuki więcej, więc warto się pośpieszyć. To będzie klimatyczny i mocny wieczór. Tego jesteśmy pewni :))))

----------------------------------------
RAFAŁ BANAŚ
komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand -upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii "Szpak", Areny stand - upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand - up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Należy do grupy Stand - up Skład. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 - stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program "Strefa Komfortu" w całości dostępny na YouTube.

JACEK STRAMIK
Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl imprez stand-upowych w rodzinnym Koszalinie. Jest współautorem książki "Łapy precz od żartów", którą popełnił wraz z Abelardem Gizą i twórcą trzech materiałów stand-up comedy: „Arbuz i kobieta” (Netflix), „Smucikoń” (YouTube) i „Dobry jak chleb” (wkrótce YouTube).

WALDEK NOWAK
aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club.

prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach. Zdobył w tym roku nagrodę na festiwalu FAMA.

Olsztyn

Stand-up Warmia / Rafał Banaś & Jacek Stramik & Waldek Nowak

20:00 26 września 2019
Nowy Andergrant, Kołobrzeska 32, 10-432 Olsztyn