Stand-up Warmia Andergrant / Szumowski & Socha & Szulowski

Zapraszamy na kolejny stand-up z cyklu Stand-up Warmia Andergrant!

Na scenie zobaczycie:

>> PIOTR SZUMOWSKI
Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi "Newton pod koniec swojego życia zmarł". A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był. Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów ( to nie żart )oraz na największych festiwalach w całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.

>> MATEUSZ SOCHA
komik z Żagania pod wrocławską przykrywką. W swoim programie pierze rodzinne brudy, podejmuje tematy życia codziennego i opowiada historie o delikatnym zabarwieniu erotyczno-freudowskim. 

>> PIOTR SZULOWSKI
Stand-upper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Jego ulubionym komikiem jest... jego Ojciec to dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę.

>> prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

>> OPEN MIC

Bilety: 20 zł 
przedsprzedaż 
www.kupbilecik.pl/impreza-26110-standup.warmia.olsztyn.html
30 zł w dniu występu

Olsztyn

Stand-up Warmia Andergrant / Szumowski & Socha & Szulowski

20:00 10 maja 2018
Nowy Andergrant, Kołobrzeska 32, 10-432 Olsztyn
20-30zł