Stand-up Pijanej Czapli / Kuba Dąbrowski & Damian Viking Usewicz

Zapraszamy na kolejny stand-up w Pijanej Czapli. Tym razem na scenie po raz pierwszy komik ze Szczecina - Damian Viking Usewicz oraz z nowym materiałem pojawi się Kuba Dąbrowski. Zapraszamy także na open mica. Wieczór poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

DAMIAN VIKING USEWICZ
Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. Gospodarz kilku scen stand-upowych w regionie. Za swoją działalność nominowany do nagrody „Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego”- nie wygrał ale trochę głosów dostał - głównie od siebie. W swoim programie "Historie", nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.
www.facebook.com/VikingStandUp

KUBA DĄBROWSKI
Komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.
www.facebook.com/Kuba-Dąbrowski-Stand-Up-1445897858779939

prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
www.facebook.com/jajaksa

Bilety:
20 zł (online)
25 zł (na bramce)

Olsztyn

Stand-up Pijanej Czapli / Kuba Dąbrowski & Damian Viking Usewicz

20:00 10 marca 2019
Pijana Czapla, ul. Górna 1, Olsztyn